Кнежевић се распуцао

28

ТРЕЋА УЗАСТОПНА ПОБЕДА ФУТСАЛЕРА СМЕДЕРЕВА У ПРОЛЕЋНОМ ДЕЛУ СЕЗОНЕ

КМФ Смедерево нема милости за своје ривале у другом делу сезоне. После Калче и Нове Пазове, пред расположеним Смедеревцима оружје је положила и екипа Металац Колорада из Горњег Милановца. Екипа Вељка Спасојевића забележила је трећи узастопни тријумф резултатом 4:0. Иако делује лако и убедљиво, Смедеревцима је дуго требало да сломе отпор жилавих гостију. Футсалери из Горњег Милановца успели су да одбију све налете домаћих у првих 20 минута. Пропуштено у првих 20 минута домаћи су обилато надокнадили у другом полувремену. Најзаслужнији за нови тријумф био је, као и у Новој Пазови, Андријано Кнежевић. Он је начео госте у 22. минуту, а осам минута касније ефектним поготком је дуплирао вођство своје екипе. Већ тада је било јасно да бодови остају у Смедереву. Госте из Горњег Милановца “докусурили” су Радовановић, ефектним лоб ударцем, у 35. и Павловић у 36. минуту на асистенцију Кнежевића.

После шесте првенствене победе КМФ Смедерево заузима пето место на табели са 21. бодом колико на четвртом има Калча из Ниша. Трећепласирани ФОН има три бода више. Води Еуро Мотус са 37 бодова, а на другом месту са бодом мање је актуелни шампион Економац.