Смедеревци (поново) бољи од Ваљеваца

12

ФУДБАЛЕРИ СМЕДЕРЕВА У ВЕЛИКОМ СТИЛУ ДО ПРВЕ ПОБЕДЕ У ПРОЛЕЋНОМ ДЕЛУ СЕЗОНЕ

Јесенас је у Ваљеву Смедеревци су забележили убедљив тријумф резултатом 3:0. Прошле суботе, после серије слабих резултата, пред изабраницима Милорада Зечевића поново се нашао исти ривал који „јури“ пласман у Супер лигу Србије. Ако у тој жељи не успеју највећи кривац биће управо екипа Милорада Зечевића. Смедеревци су, коначно, забележили победу резултатом 2:0 головима Марјановића и Васића. Треба рећи да су се Смедеревци последњи пут у првенству радовали 12. новембра 2016. године када су на свом терену победили Јединство Путеве из Ужица. Пред више од 300 љубитеља фудбала, Смедеревци су већ у трећем минуту повели голом Марјановића после оправдано досуђеног једанаестерца. Коначних 2:0 поставио је Васић у 66. минуту. Покушавали су фудбалери Будућности све да преокрену резултат и дођу до вредног бода али против врло мотивисаних домаћина нису имали никаквих шанси. После 20. кола ФК Смедерево заузима пето место са 27 бодова. У наредном колу екипа Милорада Зечевића игра са Слогом у Пожеги која је јесенас из Смедерева однела сва три бода.