Бодови из Краљева

66

РУКОМЕТАШИЦЕ МЛАДОГ РАДНИКА ЗАБЕЛЕЖИЛЕ ПРВУ ПОБЕДУ НА ГОСТУЈУЋЕМ ПАРКЕТУ

Рукометашице Младог радника победиле су, у утакмици 12. кола Супер Б лиге Србије, на гостовању у Краљеву екипу Металца у са 30:20, полувреме 15:11. До треће првенствене победе рукометашице тренера Душана Петрвоића стигле су више него заслужено. надиграле су домаћина у свим елементима игре и од првог минута контролисале дешавања на терену.
Најзаслужнија за врло битну победу у борби за опстанак у Супер Б лиги биле су Јована Јовановић, која је у паузи шампионата појачала екипу Младог радника, са 9 погодака. Одлично су јој помагале Милица Ристић са 6, Ивана Палочевић са 5 и Милица Нинић са 4.
Рукометашице Младог радника после 12 одиграних кола заузимају шесто место на табели. У наредном колу, које се игра после двонедељне паузе због Ускрса, на свом терену дочекују Пожаревац од којег су у јесењем делу поражене са голом разлике 28:27. На табели води Вождовац са 21 бодом, а у стопу га прати Минаква са бодом мање.